ABY WEJŚĆ NA STRONĘ, POTWIERDŹ SWÓJ WIEK.

Nasza witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ten sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Jeżeli nie akceptują Państwo Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny.

POZNAJ ZWYCIĘZCÓW

ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW

ETAPY

NAGRODA I STOPNIA

Krzysztof z miejscowości Kobyłka

NAGRODA II STOPNIA

Mariusz
Kotuń
Anna
Gdańsk
Urszula
Gliwice
Urszula
Sobocisko
Patrycja
Imielin
Michał
Kielce
Sylwia
Szczecin
Elżbieta
Gołotczyzna
Sylwia
Szczecin
Piotr
Szczecin
Damian
Łaziska Górne
Sylwia
Pisarzowice
Krzysztof
Bydgoszcz
Paulina
Sulejów
HALINA
GDAŃSK
Joanna
Ostrów
Mateusz
Radom
Dagmara
Łódź
Sławomir
Kalisz
Mateusz
Rzeszów
Milena
Zielona Góra
Judyta
Rzeszów
Roksana
Kielce
Irena
Dębowiec
Krystyna
Zgłobień
Magdalena
Baranowo
Anna
Łękińsko
Zofia
Ostrów
Marzena
Lublin
Milena
Nowy Dwór Mazowiecki
Patrycja
Ełk
Kamil
Oława
Przemysław
Nowa Wieś
Monika
Warszawa
Tomasz
Jastrzębie Zdrój
Krzysztof
Rzeszów
Agata
Jelcz-Laskowice
JOLANTA
Giżycko
Mirella
Elblag
Karolina
Duczki
Klaudia
Szczecinek
Jarosław
Wałcz
Adrian
Warszawa
Anna
Swarzędz
Marcin
Dąbrowa Górnicza
Marta
Janikowo
Joanna
Gołdap
Andrzej
Łękińsko
Ewelina
Śrem
iwona
kielce
Mariusz
Jaroty
Katarzyna
Police
Rafał
WARSZAWA
Tomasz
Zgłobień
Mateusz
Warszawa
Urszula
Mińsk Mazowiecki
Natalia
Juszkowo
Filip
Gdańsk
Piotr
Oświęcim
Michał
Zielona Góra
Patryk
Chodzież
Robert
DZiwiszów
Tadeusz
Bielsko-Biała
Grzegorz
Kożuchów
Weronika
Sławków
Anna
Mińsk Mazowiecki
Renata
kalisz
Renata
Buków gm.Ujazd
Małgorzata
Ełk
Andrzej
Buków gm.Ujazd
MAŁGORZATA
GIŻYCKO
Patryk
Zielona Góra
Zuzanna
Warszawa
Katarzyna
Sobocisko
Marcin
Ornontowice
SABINA
IZDEBNIK
Joanna
Zielona Góra
Jakub
Kielce
Halina
Ełk
Małgorzata
Nozdrzec
Kamil
Pysznica
Sebastian
Kołczewo
Piotr
wadowice
Zdzisław
Wrocław
Sylwana
Wrocław
Sylwana
Wrocław
JERZY
GDAŃSK
Wioleta
Gdańsk
Wiesława
Zamość
Karolina
Wieliczka
Grzegorz
Oława
Marek
Lubin
Wioleta
Gdańsk
Michał
Wrocław
Natalia
Zamość
Jan
Skierniewice
MONIKA
WARSZAWA
Aleksandra
Sędziszów Młp.
Aleksandra
Kraków
Tomasz
Warszawa
Sławomir
Sobocisko
Joanna
Skierniewice
Paweł
Oława
Konrad
Karniewo
Joanna
Skierniewice
Damian
Ludwikowice Kłodzkie
Zofia
Łączki Kucharskie
Adam
Klucze
Julita
Lubin
Iwona
Gdansk
Sylwia
Dąbrowa Górnicza
Paweł
Warszawa
Bartosz
Piła
Magdalena
Somonino
Natalia
Ciechanów
Paweł
Warszawa
Tomasz
Police
Andrzej
Łódź
ŻANETA
Bydgoszcz
Dorota
Warszawa
Andrzej
Wrocław
Wojciech
rybnik
Adrian
Koszalin
Mariusz
Szamotuły
Agata
Puńców
Marcin
Skarżysko-Kamienna
Krzysztof
Warszawa
Łukasz
Kraków, pow. Kraków
Adam
Czechowice-Dziedzice
Bernadetta
Klimontow

NAGRODA I STOPNIA

Zbigniew z miejscowości Ustka

NAGRODA II STOPNIA

Maja
Sędziszów Młp.
Krystian
Jarosław
WIOLETA
Oświęcim
Wioleta
Gdańsk
Wioleta
Zamość
Weronika
Sławków
Karolina
Ciechanów
Andrzej
Wielgie
Urszula
Gliwice
Tomasz
Majdan Królewski
Urszula
Lublin
Łukasz
Kraków
Urszula
Sobocisko
Mateusz
Rzeszów
Tomasz
Gliwice
Tomasz
Borne Sulinowo
Tomasz
Łódź
Tomasz
zgłobień
Dariusz
Kryg
Teresa
Ełk
Stanisław
Ozorków
Agnieszka
Zgłobień
Tomasz
Steblów
Agnieszka
Wrocław
Agnieszka
Piaseczno
Sylwia
Szczecin
TOMASZ
WŁODAWA
Włodzimierz
Piła
Witold
Ostrów
Magdalena
Maszewo Duże
Sławomir
Somonino
Judyta
Rzeszów
Ireneusz
Olsztynek
Sebastian
Warszawa
Sandra
Leszno
Monika
LUBIN
MAŁGORZATA
Giżycko
Robert
Wronki
Marzena
Lublin
Adam
Zgłobień
Renata
Biała Podlaska
Anna
Łódź
renata
czempin
jan
czempin
Marek
Biała Podlaska
Jan
Brzeg Dolny
PIOTR
GDAŃSK
Rafał
WARSZAWA
Radosław
Kraków
Elżbieta
Jelcz-Laskowice
Piotr
Szczecin
Maria
Rzeszów
Paweł
Warszawa
Piotr
Częstochowa
Piotr
Kedzierzyn-Kozle
Agnieszka
Ozorków
Adrianna
Warszawa
Patryk
Warszawa
Patrycja
Imielin
Patrycja
Gierałtowice
Patrycja
Wawrzeńczyce
Jakub
Koszalin
Joanna
Świdnica
Wojciech
Ełk
Martyna
Pyskowice
Natalia
Szczecin
Kamil
Rzeszów
Mirosław
Bydgoszcz
Tomasz
Rzeszów
Jarosław
Poznań
Mateusz
Warszawa
Grzegorz
Poznań
Małgorzata
Solec Kujawski
Łukasz
Lisów
Ewelina
Toruń
Marzena
Raba Wyżna
Marcin
KRZESZÓW
Marta
Jastrzębie-Zdrój
Marta
Szczecin
Marek
Lubin
MARIOLA
LUBIN
Mariola
PLESZEW
Maria
Kalisz
Dorota
Sitno
Małgorzata
Wysowa-Zdrój
Małgorzata
Warszawa
Małgorzata
Sędziszów Młp.
Beata
Kędzierzyn Koźle
Magdalena
Piotrków Trybunalski
Adam
Zamość
LUCYNA
WŁODAWA
Maciej
Raba Wyżna
Łukasz
Bielsko-Biała
Irena
Dębowiec
Marek
Rzeszów
Katarzyna
Świdnica
EWA
BRZEZINY
Arkadiusz
Giżycko
Danuta
Inowrocław
Jolanta
rzeszów
Agnieszka
Giżycko
SYLWIA
OLSZTYNEK
Kamil
Oława
Kinga
Ciężkowice
Ewelina
Warszawa
Katarzyna
Wronki
Krzysztof
dębowiec
Magdalena
Czempiń
Karolina
Goczałkowice-Zdrój
Wojciech
Zamość
Kamil
Radomsko
Justyna
Suwałki
Dawid
Ciechanów
Julita
Lubin
Mirosław
Wasilków
Agnieszka
Lublin
Elżbieta
Darłowo
Maciej
Rzeszów
Dominika
Jarosław
Anna
Piekary Śląśkie
Dariusz
Łuczyce
Bozena
Dębowiec
Piotr
Koszalin
Karolina
Bydgoszcz
Anna
Tarnów
Aneta
Warszawa
Anna
Kedzierzyn-Kozle
Andrzej
Lublin
Bożena
Ciechanów
Marcin
Mińsk Mazowiecki
Adam
Czechowice-Dziedzice
Łukasz
Ozorków
Daria
Steblów
Marta
Białystok
Jadwiga
Jaworzno
Dawid
Sanok

NAGRODA I STOPNIA

Anna z miejscowości Wołomin

NAGRODA II STOPNIA

KLAUDIA
SKOCZÓW
Agnieszka
Gdańsk
Aleksandra
Jastrzębie zdrój
Alicja
Elbląg
Agnieszka
Zielona Góra
Agnieszka
Dębica
Alicja
Kraków
Anna
Kedzierzyn-Kozle
Anna
Tarnów
Anna
Frombork
Arek
Suwałki
Artur
Kielce
Karolina
Łączki Kucharskie
Damian
Ślesin
Ewelina
Gierałtowice
Damian
Chybie
BOŻENA
WYRYKI
Małgorzata
Koszalin
Lucjan
Gdańsk
Marta
Brzeg
ALBINA
WYRYKI
Magdalena
Skierniewice
Wioleta
Rotmanka
Judyta
Rzeszów
Elżbieta
Kalisz
Bożena
Iława
Jan
Piekary Śląskie
Damian
Łaziska Górne
Jolanta
czempiń
Damian
Skierniewice
PAWEŁ
NIESUŁOWICE
Dawid
Jarosław
Dorota
Kluczbork
Dorota
Zielona Góra
Maria
Rzeszów
Elżbieta
Kielce
Łukasz
Góra
ewa
warszawa
Ewa
Lędziny
Ewelina
Warszawa
Marek
Ustka
Monika
Poznań
Anna
Ostrów
Paweł
Świdnica
Klaudia
Świdnica
Gerard Głowacki
Poznań
Krzysztof
Czempiń
Małgorzata
Dobieszowice
Grzegorz
Bolesław
Grzegorz
Tarnobrzeg
Grzegorz
Kraków
Grzegorz
Poznań
Halina
Kamienna Góra
Marlena
Bydgoszcz
Jacek
Pszczyna
Natalia
Ciechanów
Ireneusz
Sterkowiec
IZABELA
WRZEŚNIA
Jarosław
Warszawa
Jacek
Łódź
Agata
Klucze
katarzyna
kościan
Janina
Elbląg
Józef
Bydgoszcz
Julita
Lubin
Krzysztof
Rzeszow
Karina
Lisów
Karina
Piekary Śląskie
Karolina
Duczju
Karolina
Ostrowiec Św.
Karolina
Korzenna
Karolina
Kedzierzyn-Kozle
Katarzyna
Sobocisko
Katarzyna
Katowice
Łukasz
Katowice
Krystyna
Bielsko-Biała
Karolina
Ełk
Aleksandra
Poznań
Klaudia
Kielce
Agnieszka
Mosina
Kamil
Oława
Kinga
Krosno
przemysław
strzebiń
Krzysztof
Zgłobień
KRZYSZTOF
WŁODAWA
Krzysztof
Skarszewy
Irena
Dębowiec
Justyna
Skarszewy
Małgorzata
Czeladź
Mateusz
Siemianowice Slaskie
Martyna
Warszawa
Adam
Zamość
Wiesława
Zamość
Magdalena
Baranowo
Magdalena
Podegrodzie
Magdalena
Piotrków Trybunalski
Piotr
Świebodzin
Maciej
Gołdap
Anna
Chybie
ADRIANA
WŁODAWA
Mariusz
Kotuń
Maria
Rudna
MARTA
WŁODAWA
MARTA
SZCZECIN
Jacek
Giżycko
Magdalena
Łódź
Janusz
Tomaszów Lubelski
Michał
Rybnik
Stefania
Biała Podlaska
Teresa
Siemyśl
Jolanta
Biała Podlaska
Anna
Krosno
Maciej
Koszalin
Maciej
Rzeszów
MONIKA
WŁODAWA
Natalia
Trzebownisko
Natalia
Zamość
Natalia
Wronki
Natalia
Gniewkowo
Daniel
Zabrze
Ewa
POZNAŃ
Marzena
Kielce
Nina
Sieradz
Nina
Kraków
Magdalena
Koszalin
Krystyna
BIAŁA PODLASKA
Sławomir
Oświęcim
Aleksandra
Zduńska Wola
Oliwia Magdalena
Jasienica
ŁUKASZ
WIERUSZÓW
Grzegorz
Stargard
Patrycja
Kędzierzyn - Koźle
Patrycja
Wronki
Paulina
Pleszew
Zdzisław
Kraków
Małgorzata
Szczecin
Adrianna
Warszawa
Teresa
Warszawa
Piotr
Kedzierzyn-Kozle
Aneta
Warszawa
Piotr
Rzeszów
Piotr
Szczecin
Rafał
Warszawa
Dagmara
Łódź
Mateusz
Rzeszów
Renata
Poznań
Renata
Wronki
katarzyna
rzeczniów
adam
Zgłobień
Robert
Jasło
Tomasz
Warszawa
Sebastian
Warszawa
Sławomir
Poznań
Barbara
Ochaby Małe
Sebastian
Warszawa
Lidia
Warszawa
Marlena
Częstochowa
Krzysztof
Stalowa wola
Sylwia
Rzeszów
Justyna
Karniewo
TOMASZ
WŁODAWA
Patryk
Poznań
Sydonia
Cieszyn
Sylwia
Szczecin
Sylwia
Lublin
TOMASZ
BORKOWO
GRAŻYNA
BIAŁYSTOK
Tomasz
Nowe Lipiny
Tomasz
Kamień
tomasz
bydgoszcz
Mateusz
Katowice
Anna
Łódź
Urszula
Sobocisko
Urszula
Więcbork
Wojciech
Góra
Wanda
Bielsko-Biała
Wioleta
Gdańsk
Włodzimierz
Bieliny
Arkadiusz
Góra Kalwaria
Kazimierz
Kryg
Beata
Gdańsk
Urszula
Białystok
Anna
Piekary Śląskie
Iwona
Góra Kalwaria
Iwona
Dalików
Jolanta
Strzebiń
Hanna
Konin
MONIKA
DRELÓW
Paweł
Grudziądz
Natalia
Bielsko-Biała
Oliwia
Chodzież
Patrycja
Gierałtowice
Robert
Chęciny

NAGRODA I STOPNIA

Anna z miejscowości Gołdap

NAGRODA II STOPNIA

Aleksandra
Dęblin
Adrian
Jaroszyn
Agnieszka
Borowa
Joanna
Stalowa wola
Ola
Opole
teresa
strzebiń
Anna
Kedzierzyn-Kozle
Anna
Tarnów
Marzena
Bartoszyce
Dominika
Piekary Śląskie
ARKADIUSZ
Goczałkowice
Joanna
Żywiec
Marta
Grabówka
Margareta
Ślesin
Anna
Łękińsko
Magdalena
Oświęcim
Magdalena
Poznań
Agnieszka
Szczytniki
Kazimiera
Lubin
Lucjan
Gdańsk
Beata
Wschowa
Halina
Krosno
ŁUKASZ
WIERUSZÓW
Danuta
Gdańsk
JERZY
GDAŃSK
Bożena
Miączyn
Damian
Łaziska Górne
paweł
ciechanów
Tobiasz
Warszawa
Łukasz
Ełk
Damian
Ptaszkowa
Daniel
Kielce
Dawid
Bielsko-Biała
Mateusz
Tychy
zaneta
Toruń
Anna
Piekary Śląskie
Piotr
Warszawa
Janina
Chybów
Elżbieta
Września
Renata
Wronki
Elżbieta
Gołotczyzna
Grażyna Ewa Anna
wrocław
Ewa
Kobielice
Ewa
Jasło
Alicja
Warta
Dariusz
Kryg
Monika
Poznań
Esthetik Studio
Poznań
Katarzyna
Gdynia
Halina
Raba Wyżna
Andrzej
Prudnik
Wiktoria
Lubin
Krystyna
Ustka
Marcin
Chorzów
Andrzej
Wrocław
IZABELA
WRZEŚNIA
Izabela
Kielce
Paweł
Pleszew
Aleksandra
Prudnik
Jarek
DOBCZYN
Jarosław
Sianów
Joanna
Tomaszów Lubelski
Krystyna
Zgłobień
Jolanta
Ostrów Wielkopolski
Józef
Łączki Kucharskie
Julita
Lubin
Wioleta
Karniewo
Justyna
Suwałki
Renata
Buków gm.Ujazd
Krzysztof
Rzeszów
Katarzyna
Wysoka
Natalia
Ciechanów
Karolina
Poznań
Karol
Rybnik
Daniel
Skarszewy
Karolina
Duczki
Karolina
Wrocław
Karolina
Radom
Karolina
Ostrowiec Św.
Karolina
Kedzierzyn-Kozle
Karolina
Zielona Góra
Katarzyna
Więcbork
Katarzyna
Sobocisko
Katarzyna
Warszawa
Kinga
Świebodzin
Kinga
Warszawa
Kamil
Oława
Adrian
Biała Podlaska
Sebastian
Dęblin
Jerzy
Skarszewy
Agnieszka
Wrocław
Kornelia
Warszawa
Jolanta
Rzeszów
Piotr
Kraków
Halina
Chorzów
Waldemar
Wschowa
EWA
BRZEZINY
Marek
Rzeszów
Irena
Dębowiec
Katarzyna
Wieruszów
Marcin
Polkowice
Małgorzata
Świdnica
Wiesława
Zamość
Magdalena
Maszewo Duże
magdalena
Piotrków Trybunalski
Małgorzata
Lubaczów
Małgorzata
Wysowa-Zdrój
Maria
Kalisz
Marek
Lubin
Martyna
KIELCE
Mateusz
Chęciny
Mirosław
Koszalin
Krystyna
OLSZTYNEK
Michał
Rybnik
Michał
Wrocław
Monika
Warszawa
Tomek
Wlodawa
Mirosław
Kielce
Monika
Gdańsk
Monika
Chorzów
MONIKA
Wlodawa
Natalia
Zamość
Natalia
Wronki
Amelia
Gdańsk
Sebastian
Lidzbark
przemysław
strzebiń
Wanda
Sosnowiec
Justyna
Ełk
Aleksandra
Warszawa
Aleksandra
Katowice
Oliwia
Chodzież
Mirosław
Biała Podlaska
Monika
Gryfów Śląski
Grzegorz
Stargard
Patrycja
Gierałtowice
Paulina
Żary
Paweł
Knurów
Karina
Bierutów
Kazimierz
Pisz
Adrianna
Warszawa
Bożena
Stalowa Wola
Paweł
Warszawa
Janina
Wola Zachariaszowska
Piotr
Szczecin
Paweł
Oława
Paweł
Warszawa
Artur
Jelcz-Laskowice
Rafał
Górno
Mariola
Jelcz-Laskowice
Rafał
Sędziszów Młp.
Grzegorz
Gliwice
Beata
Prudnik
Roksana
Bielsko-Biała
Adrian
Skarszewy
Sylwia
Lidzbark Warmiński
Ewelina
Zamość
Marzena
Kielce
RENATA
KRASNOPOL
PATRYCJA
TARNOBRZEG
Kamila
Kryg
Witold
Ostrów
Włodzimierz
Piła
Sylwester
ciechanów
Sylwia
Koluszki
Sylwia
Szczecin
Sylwia
Zamość
Stanisława
Oława
agnieszka
Zgłobień
Andrzej
Lublin
Tomasz
Police
Urszula
Sobocisko
Urszula
Gliwice
Weronika
Sławków
Weronika
Tarnowskie Gory
Witold
Ostrów
Anna
Kraków
Paweł
Janikowo
Jola
Rzeszów
DANUTA
PIESZKÓW
Marcin
Komarówka Podlaska
Adam
Zamość
Danuta
Regimin
Alicja
Elbląg
Anna
Kraków
BEata
Gdańsk
Barbara
Rzuchowa
Mariusz
Bytom

NAGRODA I STOPNIA

Iwona z miejscowości Gdańsk

NAGRODA II STOPNIA

Sylwia
Piaseczno
Renata
Rydzyna
Marta
Białystok
Anna
Piekary Śląskie
Bożena
Świątniki Górne
Katarzyna
Lubaczów
Agnieszka
Sędziszów Małopolski
Adam
Czechowice-Dziedzice
Agata
Dębowa Kłoda
Agnieszka
Wołomin
Monika
Częstochowa
Alicja
Giby
Albert
Bełchatów
Piotr
Warszawa
Ola
Opole
Ewa
Ozorków
Agnieszka
Dębica
Amelia
Siennica Różana
Bożena
Ciechanów
Anna
Jarocin
Anna
Tarnów
Joanna
Ostrów
Joanna
Skierniewice
Margareta
Ślesin
Renata
Bochnia
Piotr
Tarnów
Arletta
Wrocław
Lucjan
Gdańsk
Barbara
Wierzchosławice
Bartłomiej
Lublin
Barbara
Bytom
Magdalena
Skierniewice
Bogumiła
Szynwałd
Józef
Ustka
Danuta
Gdańsk
ŁUKASZ
Warszawa
Katarzyna
Szczecin
Cezary
Tarnowskie Góry
Paulina
Zabrze
Maria
Pisz
Anna
Bydgoszcz
Piotr
Koszalin
Bozena
Dębowiec
Damian
Skierniewice
Dawid
Płock
Dawid
Toruń
Wiktoria
Lubin
Andrzej
Ełk
Mieczysław
Gdańsk
Elżbieta
Białystok
Kinga
Mieroszów
Elżbieta
Ruda Śląska
Eleonora
Kobyłka
Radosław
Kielce
Elżbieta
Gołotczyzna
Emilia
Warszawa
Ewelina
Warszawa
Dawid
Toruń
Monika
Poznań
Jerzy
Zabrzeg
Konrad
Nierada
MAŁGORZATA
Giżycko
Aneta
Bielsko-Biała
Halina
Raba Wyżna
Łukasz
Police
Kamila
Kryg
Marcin
Ornontowice
Irena
Gierałtowice
Elżbieta
Ropczyce
Aneta
Duszniki Zdrój
Jarosław
Oświęcim
Jarosław
Poznań
Joanna
Łuczyce
Joanna
Zabrze
JOLANTA
Giżycko
Krystyna
Zgłobień
Julita
Lubin
Krzysztof
Rzeszów
Karolina
Goczałkowice-Zdrój
Karolina
Zielona Góra
Katarzyna
Kalety
Katarzyna
Sobocisko
Katarzyna
Gdańsk Chełm
Katarzyna
Głowienka
Krzysztof
Piekary Śląskie
Paulina
Medynia Głogowska
Klaudia
Kielce
Weronika
Gdańsk
Kamil
Oława
Katarzyna
Suwałki
SYLWIA
OLSZTYNEK
Adrian
Biała Podlaska
AGNIESZKA
GIŻYCKO
Damian
Poznań
Jolanta
Rzeszów
Krystyna
Baby
Krzysztof
Jordanów
Justyna
Ruda Śląska
Michał
Warszawa
Maciej
Warszawa
irena
Dębowiec
Anna
Warszawa
Maciej
Raba Wyżna
Justyna
Skarszewy
Mateusz
Zbylitowska Góra
Maciej
Bydgoszcz
Maciej
Łęczyca
Wiesława
Zamość
Sylwester
Skierniewice
Bożena
Lubsko
Sławomir
Lublin
Małgorzata
Sędziszów Młp.
Marek
Bytom
Mariola
PLESZEW
Iwona
Lubaczów
Mariusz
Kotuń
Marta
Warszawa
Maria
Janikowo
MARCIN
KRZESZÓW
Karolina
Ciechanów
Dorota
Kryg
Mateusz
Radom
Beata
Tychy
Krystyna
Olsztynek
Mateusz
Zielona Góra
Tadeusz
Dobieszowice
Milena
Zielona Góra
Marcin
Sarnaki
Monika
Warszawa
Stefan
Pysznica
Monika
Górno
Łukasz
Piaseczno
Wioleta
Zamość
Natalia
Gniewkowo
Natalia
Orzesze
Renata
Wronki
Amelia
Gdańsk
Halina
Skarszewy
Oktawia
Kańczuga
Leonarda
Gdańsk
JANINA
NOWE PIEKUTY
Grzegorz
Stargard
Patrycja
Gierałtowice
Patrycja
Imielin
Małgorzata
Szczecin
Marta
Bełchatów
Paweł
Warszawa
Paulina
Lublin
Paweł
Zielona Góra
Helena
Giżycko
Piotr
Szczecin
Paweł
Oława
Radosław
Skierniewice
Radosław
Biała Podlaska
Anna
Łódź
Michał
Pogórze
Renata
Rzeszów
Renata
Biała Podlaska
adam
Zgłobień
Roman
Kraków
Sławomir
Sobocisko
Sebastian
Piaseczno
Marek
LUBIN
Krzysztof
Skarszewy
Sławomir
Kalisz
Sylwia
Rzeszów
Magda
Gniezno
Witold
Ostrów
Włodzimierz
Piła
Sylwia
Szczecin
Agnieszka
Wrocław
Karolina
Rąbień
Tomasz
Ełk
Lucjan
Tarnowskie-Góry
Sławomir
jastrzębie zdrój
Tyberiusz
Złotniki Kujawskie
Tyberiusz
Złotniki Kujawskie
Krystyna
Pyskowice
Urszula
Wrzosowa
Urszula
Lublin
Anna
Wrzosowa
Jan
Strzebiń
Arkadiusz
Góra Kalwaria
Beata
Gdańsk
Katarzyna
Rzeszów
Andrzej
Wadowice
Daria
Pogwizdów
Krystyna
Kędzierzyn-Koźle
Urszula
Lublin

NAGRODA I STOPNIA

Aleksandra z miejscowości Rydzyna

NAGRODA II STOPNIA

Aleksandra
Konin
Adrian
Jaroszyn
Agnieszka
Piaseczno
Agnieszka
Rzeszów
Albert
Bełchatów
Jan
Strzebiń
Ola
Opole
Marcin
Mińsk Mazowiecki
Anna
Kedzierzyn-Kozle
Krystyna
Gryfów Śląski
Anna
Tarnów
Arkadiusz
Suwałki
Artur
Wierzchosławice
Joanna
Skierniewice
ANNA
Łękińsko
Marta
Jaczów
Lucjan
Gdańsk
Stanisława
Góra
ADRIANA
WŁODAWA
Ewa
Gdynia
Marek
Baranów Sandomierski
Bogusława
Jarosław
Danuta
Gdańsk
MAGDALENA
GRUDZIĄDZ
JERZY
80-751
Bożena
Miączyn
Jan
Piekary Śląskie
Damian
Łaziska Górne
Wojciech
Chorzów
Cezary
Tarnowskie Góry
Marek
Baranów Sandomierski
Paulina
Zabrze
Anna
Bydgoszcz
Bożena
Dębowiec
Anna Stanisława
Brzeźnica
Damian
Skierniewice
Danuta
Lublin
Justyna
Głowno
ROMAN
KIELCE
Dariusz
Sędziszów Małopolski
Anna
Piekary Śląskie
Dorota
Międzyrzec Podl.
Dorota
Gdańsk
Katarzyna
Bydgoszcz
Renata
Wronki
Emilia
Serock
Ewa
Wysowa-Zdrój
Ewa
ciechanów
Gabriela
Biała Podlaska
Paulina
Piotrków Trybunalski
Grzegorz
Ostrowiec Św.
Agnieszka
Żydowo
MAŁGORZATA
Giżycko
Katarzyna
Olesno
Halina
Zielona Góra
Tomasz
POLICE
Wojciech
Kraków
Justyna
Będzin
IZABELA
WRZEŚNIA
Jagoda
Opalenica
Jacek
Gromnik
Jarosław
Poznań
Joanna
Tomaszów Lubelski
Joanna
Zgorzelec
Krystyna
Zgłobień
Justyna
Suwałki
Krzysztof
Rzeszów
Wojciech
Zamość
Karolina
Duczki
Karolina
Kedzierzyn-Kozle
Katarzyna
Strzebiń
Katarzyna
Legionowo
Krzysztof
Dębowiec
Katarzyna
Żary
Katarzyna
Sobocisko
Katarzyna
gdynia
Katarzyna
Gdańsk
Daniel
Skarszewy
Justyn
Gdańsk
Krzysztof
Elbląg
Klaudia
Czechowice-Dziedzice
KLAUDIA
KIELCE
Andrzej
Wrocław
krzysztof
obrazów
Krzysztof
Gierałtowice
Katarzyna
Wrocław
Krzysztof
Jordanów
MARTA
BIAŁYSTOK
Dagmara
Biała Podlaska
Dariusz
Ustka
Łukasz
Rajcza
Maria
Rybnik
Wiesława
Zamość
Magdalena
Somonino
Magda
Wrocław
Halina
Koszalin
Maria
Kotuń
Marlena
Gdańsk
Marek
Lubin
Marta
Koziegłowy
Martyna
KIELCE
Mateusz
Limanowa
Karolina
Radom
Jacek
Giżycko
Renata
Chybie
Marta
Kobyłka
Michał
Rybnik
Łukasz
Swiniujscie
Milena
Warszawa
Piotr
Warszawa
Miłosz
PLESZEW
TOMASZ
WŁODAWA
PAWEŁ
BIAŁYSTOK
MAŁGORZATA
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Jerzy
Skarszewy
Daria
Toruń
Małgorzata
Świdnica
Monika
Rzeniszów
MONIKA
WŁODAWA
Natalia
Wronki
Natalia
Gniewkowo
Anna
Wronki
Michał
Zabrze
Adam
Warszawa
Nina
Kraków
Sylwia
Lublin
Mirosław
Dęblin
Konrad
Warszawa
Jakub
Koszalin
Patrycja
Wronki
Paulina
Pleszew
Paweł
Knurów
Adrianna
Warszawa
Wojciech
Karniewo
Patrycja
Warszawa
Iwona
Dalików
Paulina
Białystok
Ryszard
Inowrocław
Piotr
Kedzierzyn-Kozle
Anna
Błonie
Paweł
Poznań
Paweł
Oława
Ewa
Kraków
Rafał
Olszyna
Katarzyna
Jelcz-Laskowice
Agnieszka
Zielona Góra
Agnieszka
Wojnowice
Robert
Wronki
Małgorzata
Giżycko
Roman
Iława
Sebastian
Warszawa
Sławomir
Poznań
Marzena
Kielce
IRENEUSZ
OLSZTYNEK
Sławomir
Kalisz
Barbara
Kamień
Włodzimierz
Piła
Dorota
gdańsk
Arkadiusz
Wrocław
Katarzyna
Suwałki
Szymon
Besko
Szymon
Rychwałd
Agnieszka
Wrocław
Tadeusz
Więcbork
Lucyna
Knurów
Tomasz
Nowe Lipiny
Jerzy
Koszalin
Janina
Bieliny
Jakub
Warszawa
Tomasz
Szczytniki
Urszula
Sobocisko
Urszula
Wrzosowa
Urszula
Gliwice
Waldemar
Wysowa-Zdrój
Waldemar
Biała Podlaska
Wioleta
Zamość
Wioleta
Gdańsk
SŁAWEK
GDAŃSK
Krzysztof
Janów Podlaski
Zdzisław
Zielona Góra
Włodzimierz
Bieliny
Henryk
Zamość
Janusz
Miączyn
Zygmunt
Rotmanka
Zygmunt
Rudna
Agnieszka
Spychowo
Arkadiusz
Góra Kalwaria
Iwona
Góra Kalwaria
Adam
Zabrze
KLAUDIA
DRELÓW
Justyna
Ruda Śląska
Małgorzata
GDAŃSK
Bartosz
Lublin
Katarzyna
Krzywcza

NAGRODA I STOPNIA

Arkadiusz z miejscowości Suwałki

NAGRODA II STOPNIA

Adam
Lidzbark Warmiński
Jolanta
Prudnik
Halina
Zielona Góra
Anna
Ryczówek
Irena
Grabówka
Albert
Bełchatów
Adam
Zamość
Aleksandra
Jastrzębie Zdrój
Kazimierz
Pisz
Angelika
stalowa wola
Krystyna
Gryfów Śląski
Anna
Ustka
Anna
Siechnice
Dominika
Piekary Śląskie
Arkadiusz
Góra Kalwaria
Artur
Wierzchosławice
Joanna
Gdynia
Damian
Ślesin
Janusz
Wrocław
Agnieszka
Szczytniki
Tomasz
Warszawa
Lucjan
Gdańsk
Bartłomiej
Warszawa
Beata
Gdańsk
Beata
Piotrków Trybunalski
Piotr
szlichtyngowa
Barbara
Chełm Śląski
Bogumiła
Szynwałd
Danuta
Gdańsk
Justyna
Dywity
Beata
Prudnik
Krzysztof
Skarszewy
Damian
Orzesze
Jacek
Częstochowa
Piotr
Koszalin
Bożena
Dębowiec
Dariusz
Niedrzwica Duża
Damian
Skierbieszów
Dariusz
Łuczyce
Żaneta
Toruń
Dorota
Radom
Michał
Ostrowiec Św.
Elżbieta
Ostrowiec Św.
Renata
Wronki
Elżbieta
Gołotczyzna
Łukasz
Góra
Ewelina
Warszawa
Monika
Lubin
Monika
Poznań
Gabriela
Biała Podlaska
Grzegorz
Ostrowiec Św.
Ryszard
Warszawa
Gerard Głowacki
Poznań
MAŁGORZATA
Giżycko
Andrzej
Prudnik
Grażyna
Mińsk Mazowiecki
Genowefa
Stalowa Wola
Ilona
Jaworzno
Marcin
Ornontowice
Irena
Gierałtowice
IWONA
Międzyrzecze Dolne
Iwona
Wrocław
Iwona
Dalików
Izabela
Września
Izabela
Warszawa
Jagoda
Opalenica
Bartosz
Szczecin
Jerzy
Skarszewy
Jarosław
Poznań
Kalina
Kościan
Joanna
Ryczówek
Joanna
Koszalin
Stefania
Świdnica
JOLANTA
Giżycko
Arkadiusz
Bolesławiec
Justyna
Żywiec
Krzysztof
Rzeszów
Mariusz
Pysznica
KAROL
RYBNIK
Karolina
Ostrowiec Św.
Karolina
Korzenna
Karol
Dalików
Katarzyna
Więcbork
Katarzyna
Warszawa
Katarzyna
Wrocław
Marcin
Wrocław
Krzysztof
Koszalin
Justyn
Gdańsk
Katarzyna
Zduńska Wola
KLAUDIA
DRELÓW
Weronika
Gdańsk
Kamil
Oława
Kamil
Poznań
Dominik
Toruń
Józef
Prudnik
Agnieszka
Giżycko
Damian
Poznań
Krystyna
Bydgoszcz
Jakub
Warszawa
Andrzej
Łękińsko
Jolanta
Kańczuga
Krzysztof
Inowroclaw
KRZYSZTOF
WŁODAWA
Justyna
Ruda Śląska
ARKADIUSZ
Giżycko
Halina
Skarszewy
Lidia
Siedliska
Irena
Dębowiec
Dawid
Gorlice
LUCYNA
WŁODAWA
Elefterios
Świdnica
Maria
Rybnik
Maciej
Bydgoszcz
Maciej
Pcim
Magdalena
Białystok
Daniel
Skarszewy
Małgorzata
Sędziszów Młp.
Grzegorz
Bochnia
ADRIANA
WŁODAWA
Adrian
Skarszewy
Joanna
Nowy Dwór Mazowiecki
Marek
Nowy Dwór Mazowiecki
Milena
Warszawa
Henryk
Stalowa Wola
Marlena
Gdańsk
Marek
Lubin
Marta
Prudnik
MARTA
SZCZECIN
MARCIN
KRZESZÓW
Martyna
KIELCE
Marzena
Raba Wyżna
Magdalena
Łódź
Mateusz
Zielona Góra
anna
czempiń
Michał
Rybnik
Michał
Wartkowice
Celina
Gromnik
Krzysztof
Głowienka
MONIKA
DRELÓW
Mirosław
Ostrowiec Św.
Paweł
Grudziądz
MONIKA
WŁODAWA
Natalia
Wilcza
Natalia
Wronki
Natalia
Wronki
Aleksandra
Prudnik
Agnieszka
Hrubieszów
Olga
Malbork
Oksana
Kraków
Paulina
Białystok
Patrycja
Wronki
Paweł
Bulowice
Paweł
Niemce
Grzegorz
Oława
Piotr
Szczecin
Aneta
Lublin
Agnieszka
Wrocław
Renata
Biała Podlaska
Adam
Zgłobień
Marzena
Lublin
Robert
Wronki
Mateusz
Limanowa
Marzena
Kielce
TOMASZ
WŁODAWA
Agnieszka
Sanok
Joanna
Wadowice
Tomasz
Zgłobień
Tomasz
Nowe Lipiny
Tomasz
Tychy
Tomasz
Borne Sulinowo
Mateusz
Częstochowa
Mateusz
Brzozów
Urszula
Sobocisko
Urszula
Lublin
Waldemar
Biała Podlaska
Elżbieta
Medynia Głogowska
Wioleta
Gdańsk
Wojciech
Inowrocław
Elżbieta
Miłoszyce
ŻANETA
Bydgoszcz
Henryk
Zamość
Wiesława
Zamość
Sylwia
Tuliszków
Zygmunt
Rotmanka
Oliwia
Chodzież
Teresa
Warta

NAGRODA I STOPNIA

Wiesława z miejscowości Zamość

NAGRODA II STOPNIA

Agnieszka
Sędziszów Małopolski
Agnieszka
Libusza
Agnieszka
Spychowo
Natalia
Zamość
Mateusz
Siemianowice Śląskie
Mikołaj
Grabówka
Marcin
Mińsk Mazowiecki
Andrzej
Lublin
Piotr
Lublin
Mirosław
Ełk
Arkadiusz
Krzykawka
Joanna
Gdynia
Joanna
Gdynia
Joanna
Skierniewice
Anna
Łękińsko
Renata
Bochnia
Magdalena
Poznań
BOŻENA
WYRYKI
aldona
strzebiń
Iwona
Wodzisław Śląski
Lucjan
Gdańsk
Barbara
Wierzchosławice
Bartlomiej
Warszawa
Beata
Gdansk
Beata
Piotrków Trybunalski
Joanna
Leszno
ADRIANA
WŁODAWA
Jan
Gizycko
Kinga
Krosno
Bogdan
Bochnia
Danuta
Gdańsk
Kamil
Zamość
Bogumiła
Piotrków Trybunalski
Katarzyna
Szczecin
Damian
Łaziska Górne
Daniel
Warszawa
ireneusz
SKOCZÓW
Dawid
Wrocław
Magdalena
Koźmin Wlkp
Dorota
Warszawa
Karolina
Warszawa
Elżbieta
Ostrowiec Św.
Edyta
Zielona Góra
Edyta
Kraków
ignacy
BIAŁYSTOK
Eugeniusz
Poznań
Ewa
Pielgrzymka
Ewa
Ożarów Mazowiecki
Marek
Baranów Sandomierski
Gabriela
Biała Podlaska
Anna
Łódź
Grażyna Anna
Wrocław
Paulina
Sulejów
Jarosław
Białystok
Sylwia Głowacka
Poznań
Agnieszka
Starachowice
Mateusz
Białystok
Marta
Kobyłka
Izabela
Września
Jolanta
Strzebiń
Jagoda
Opalenica
Edyta
Złocieniec
jan
Brzeźnica
Jacek
Łódź
Jadwiga
Kraków
Joanna
Zgierz
Agnieszka
BIAŁYSTOK
Aneta
Duszniki Zdrój
Kamil
Łuczyce
Joanna
Kraków
Joanna
Zabrze
Joanna
Zgorzelec
Jolanta
Katowice
Julita
Lubin
Justyna
Suwałki
Justyna
Radwanowice
Karolina
Warta
KAROL
RYBNIK
Karolina
Ostrowiec Św.
Karolina
Korzenna
KaSIa
Zławieś Wielka
Katarzyna
Strzebiń
Katarzyna
Żary
Katarzyna
Sobocisko
Katarzyna
Wronki
Katarzyna
Kraków
Piotr
Leszno
KLAUDIA
Kielce
Kamil
Oława
SYLWIA
OLSZTYNEK
AGNIESZKA
Giżycko
Andrzej
Łękińsko
Jola
Rzeszów
Katarzyna
Wrocław
Waldemar
Wschowa
Klaudia
Gdańsk
LIDIA
Zawiercie
Marek
Rzeszow
ŁUKASZ
WIERUSZÓW
Małgorzata
RYBNIK
Adam
Zamość
Aneta
Kraków
Małgorzata
Lubaczów
Małgorzata
Sędziszów Młp.
Izabela
Bieliny
Marek
Lubin
Iwona
Lubaczów
MARCIN
KRZESZÓW
Martyna
Warszawa
Jacek
Giżycko
Magdalena
Łódź
Mateusz
Zielona Góra
Michał
Rybnik
Michał
Wartkowice
Michał
Warszawa
Tadeusz
Gdańsk
Marcin
Sosnowiec
Milena
Nowy Dwór Mazowiecki
KRZYSZTOF
WŁODAWA
Celina
Gromnik
Marzena
Kraków
Mirosław
Ostrowiec Św.
MONIKA
WŁODAWA
Marcin
Wąbrzeźno
Michał
Zamość
Natalia
Orzesze
Amelia
Gdańsk
Agata
Klucze
Karolin
Warszawa
Arkadiusz
Wrocław
Elżbieta
Miączyn
Sylwia
Zamość
Marcin
Toruń
Edyta
Złocieniec
Mateusz
Gniew
Paweł
Opole
ANDRZEJ
PRUDNIK
Patrycja
Wronki
Patrycja
Gierałtowice
Patryk
Oświęcim
Paweł
Knurów
Małgorzata
Szczecin
Grzegorz
Oława
Piotr
Zielona Góra
Małgorzata
Słupsk
Anna
Błonie
Małgorzata
Wisła Wielka
Robert
Ciążeń
EWARYST
GDAŃSK
Rafał
Lubań
Renata
Wronki
Renata
Biała Podlaska
Rafał
Suwałki
Robert
Wronki
Małgorzata
Giżycko
Teresa
Kędzierzyn koźle
Sebastian
Warszawa
Sebastian
Warszawa
Ewa
Koszalin
Sławomir
Kalisz
Daniel
Lubaczów
Witold
Ostrów
Dawid
Gorlice
TOMASZ
WŁODAWA
Arkadiusz
Wrocław
Elżbieta
Warszawa
Sylwia
Szczecin
Szymanska
Jastrzębie zdrój
Agnieszka
Wrocław
Dariusz
Kryg
Tomasz
Grabówka
Renata
Buków gm. Ujazd
Urszula
Sobocisko
Urszula
Gliwice
Waldemar
Biała Podlaska
Antoni
Ełk
Weronika
Tarnowskie Góry
Wioleta
Zamość
Wioleta
Gdańsk
Krystyna
Rotmanka
Jolanta
Rzeszów
Mateusz
Świebodzin
Michał
Jelcz-Laskowice
ŻANETA
Bydgoszcz
Wojciech
Zamość
Zygmunt
Rotmanka

NAGRODA I STOPNIA

Natalia z miejscowości Zamość

NAGRODA II STOPNIA

Anna
Wrocław
Barbara
Chorzów
Magda
Warszawa
Marlena
Gdańsk
Anna
Wrzosowa
emilia
dębowa kłoda
ALBINA
WYRYKI
Wiesława
Zamość
Marcin
Mińsk Mazowiecki
Anna
Goczałkowice
Anna
Lublin
Sebastian
Kraków
Joanna
Zielona Góra
Joanna
Warszawa
Joanna
Gdańsk
Anna
Mińsk Mazowiecki
Ewelina
Gierałtowice
Arletta
Wrocław
RENATA
GÓROWO IŁAWECKIE
Klaudia
Skoczów
Barbara
Wierzchosławice
Beata
Piotrków Trybunalski
Magdalena
Koźmin Wielkopolski
ADRIANA
WŁODAWA
Błażej
Warta
Katarzyna
Jelcz-Laskowice
Bogumiła
Szynwałd
Jacek
Inowrocław
Bożena
Budzyń
Bogumiła
Piotrków Trybunalski
Natalia
Ciechanów
Paweł
warszawa
Bożena
Dębowiec
Renata
Gdów
Beata
Prudnik
Agnieszka
Zielona Góra
Łukasz
Łódź
Damian
Skierniewice
ANDRZEJ
PRUDNIK
Daniel
Skarszewy
Dariusz
Siedliska
Marek
Lubin
Karol
Leszno
Iga
Warszawa
Ewa
Ożarów Mazowiecki
Marcin
Sarnaki
Dorota
Kryg
Paulina
Sulejów
agata
BIAŁYSTOK
Leonarda
Gołdap
Grzegorz
Stary Bukowiec
Anna
Staszów
Agnieszka
Sędziszów Małopolski
Wiktoria
Lubin
Irena
Szczecin
Marcin
Ornontowice
Iwona
Kluczbork
Piotr
Warszawa
Iwona
Białystok
Izabela
Września
JÓZEF
WYRYKI
Jacek
Gidle
JOANNA
ZGIERZ
WIEŃCZYSŁAW
krakow
jan
czempin
Joanna
Ryczówek
Józef
Pabianice
JOLANTA
Giżycko
Karolina
Krasnystaw
Janina
Miączyn
karol
strzegom
Esthetik Studio
Poznań
Karol
Rybnik
Karolina
Ostrowiec Św.
Katarzyna
Lipsko
Katarzyna
Sobocisko
KINGA
Krosno
Danuta
SKOCZÓW
Kamil
Oława
SYLWIA
OLSZTYNEK
Krzysztof
Skarszewy
Andrzej
Wrocław
Damian
Poznań
Krzysztof
Zgłobień
Krystyna
Łękińsko
Krzysztof
Jordanów
Bogusław
Gryfów Śląski
Leszek
Janowiec
Marek
Wodzisław Śląski
Elżbieta
Suwałki
Lidia
Warszawa
Irena
Dębowiec
Maciej
Raba Wyżna
LUCYNA
WŁODAWA
Łukasz
Września
Łukasz
Zgorzelec
Leonard
Chełm
Adam
Zamość
Maciej
Pielgrzymka
Beata
bydgoszcz
Joanna
Nowy Dwór Mazowiecki
Maria
Kotuń
MARTA
WŁODAWA
MARTA
SZCZECIN
Marcin
Piotrków Trybunalski
Piotr
Warszawa
Marzena
Raba Wyżna
Mirosław
Koszalin
Jacek
Giżycko
Michał
Warszawa
Mieczysław
Gdańsk
Milena
Dobra
Aleksandra
Prudnik
Mirosława
Pszczyna
HALINA
GDANSK
Magdalena
Piotrków Trybunalski
Maciej
Piotrków Trybunalski
Marta
Polanica-Zdrój
Monika
Ostrowiec Św.
Amelia
Gdańsk
Renata
Wronki
Bogusław
Ruda Śląska
MILENA
Warszawa
Grażyna
Wrocław
Nina
Sieradz
KORNELIA
SKOCZÓW
MARCIN
OLSZTYNEK
Aleksandra
Szczawno-Zdrój
Henryk
Zamość
Olga
Gdynia
Olga
Oświęcim
Józef
Gdańsk
DOMINIKA
BRZEZINY607
Oliwia
Chodzież
Anna
Lublin
Jakub
Warszawa
Patrycja
Gierałtowice
Anna
Sokołów Małopolski
Adam
Warta
Adrianna
Warszawa
Magdalena
Wojaszówka
Sylwia
Tuliszków
HELENA
GIZYCKO
Piotr
Rzeszów
Anna
Ryczówek
Lilianna
Skierniewice
Marcin
Pabianice
Rafał
Skała
Adam
Zgłobień
Robert
Wronki
Andrzej
ciechanów
Monika
LUBIN
Sławomir
Sobocisko
Anna
Wrocław
Witold
Ostrów
Małgorzata
Gdańsk
TOMASZ
WŁODAWA
Marcin
Lubin
Sylwia
Chodzież
Sylwia
Zamość
Sylwia
Lublin
Mirosława
Jastrzębie zdrój
Arkadiusz
Bolesławiec
Agnieszka
Wrocław
Andrzej
Lublin
Teresa
Dobieszowice
Kamil
Zamość
Justyna
Warta
Tomasz
Nowe Lipiny
Tomasz
Borne Sulinowo
Urszula
Sobocisko
Urszula
Lublin
Urszula
Więcbork
Urszula
Lublin
Urszula
Gliwice
ignacy
BIAŁYSTOK
Wiesława
Fabianki
Milena
Dębowa Kłoda
Wioleta
Zamość
Wioleta
Gdańsk
Magdalena
Chełmno
Grzegorz
Mezowo
Jola
Rzeszów
Agata
Stargard
Kazimierz
Pisz
Włodzimierz
Bieliny
ANNA
BIAŁYSTOK
Magdalena
Łódź
Marek
Zabrzeg
Cezary
Suchy Las
Edyta
Złocieniec
MONIKA
DRELÓW

NAGRODA I STOPNIA

Wojciech z miejscowości Zamość

NAGRODA II STOPNIA

Mariusz
Sieraków
Aleksandra
Siedlce
Agnieszka
Lublin
Daria
Steblów
Aneta
Biała Podlaska
Krzysztof
Dębowiec
RAFAŁ
GDAŃSK
Halina
Zielona Góra
Agnieszka
Borowa
Agata
Gdańsk
Agata
Kielce
Agnieszka
Wrocław
Agnieszka
Sieradz
Agnieszka
Wołomin
ALBINA
WYRYKI
Ryszard
Częstochowa
Anna
Koszalin
Marcin
Mińsk Mazowiecki
Andrzej
Ruda Śląska
Artur
Gdańsk
Andrzej
Lublin
Angelika
Ruda Śląska
Anna
Grębów
Krystyna
Gryfów Śląski
ANNA
WŁODAWA
ania
ożarów mazowiecki
Anna
Kraków
Mateusz
Świebodzin
Arkadiusz
Węgierska Górka
Artur
Głogów
Karol
Świdnica
Joanna
Kraków
Joanna
Ostrów
Renata
Bochnia
Ewelina
Gierałtowice
Arletta
Wrocław
BOŻENA
WYRYKI
Klaudia
Skoczów
Lucjan
Gdańsk
Bozena
Trzcianne
Marek
Krosno
Beata
skarżysko-Kamienna
Beata
Bełchatów
ADRIANA
WŁODAWA
Joanna
Leszno
NATALIA
WŁODAWA
Jan
Giżycko
Paulina
Pleszew
Barbara
Chełm Śląski
Danuta
Gdańsk
JERZY
GDAŃSK
Janina
Chybów
Sylwia
Łódź
Damian
Łaziska Górne
CEZARY
Tarnowskie Gory
Paulina
Zabrze
Anna
Bydgoszcz
Krystyna
Bochnia
Danuta
Szczecin
Iza
Warszawa
DANUTA
LUBLIN
Danuta
Sobocisko
Kamil
Sanok
Żaneta
Toruń
Andrzej
Prudnik
Danuta
Oświęcim
Dominika
Jarosław
Dorota
Sarnaki
Dorota
Rzepiennik Strzyżewski
Damian
Skierbieszów
Katarzyna
Bydgoszcz
Edyta
Złocieniec
Edyta
Złocieniec
Katarzyna
Wronki
Teresa
Świętochłowice
Elżbieta
Gidle
Elżbieta
Gołotczyzna
EUGENIUSZ
WYRYKI
Ewelina
Warszawa
Piotr
Zielona Góra
Adrian
Skarszewy
Dariusz
Kryg
Franciszek Norbert
Toruń
Monika
Lubin
Monika
Poznań
Gabriela
Biała Podlaska
Paulina
Sulejów
Grzegorz
Darłowo
Gerard Głowacki
Poznań
Bożena
Świeszyno
Katarzyna
Warszawa
Małgorzata
GIŻYCKO
Danuta
Brzeg
Emila
Warszawa
Grzegorz
Tarnobrzeg
Piotr
Świebodzin
Marcin Janusz
Wrocław
halina
krasnik
Joanna
Oława
Justyna
Będzin
IGNACY
BIAŁYSTOK
Marcin
Ornontowice
Irena
Rzeszów
Daria
Sieraków
Izabela
Suwałki
IZABELA
WRZEŚNIA
Elżbieta
Ropczyce
Jolanta
Strzebiń
JÓZEF
WYRYKI
Jagoda
Opalenica
Jacek
Siedlce
Jacek
Puławy
Teresa
Prudnik
Jan
Lublin
Janina
Gromnik
renata
Brzeźnica
Beata
Prudnik
Aneta
Duszniki Zdrój
Kamil
Nowy Dwór Mazowiecki
Jerzy
Wieruszów
Joanna
Ryczówek
Jarosław
Poznań
Dorota
Kryg
Joachim
Turza śląska
Joanna
Rusiec
Jolanta
Gizycko
Jolanta
słupca
Monika
Białystok
Jolanta
Dębowiec
Anna
Koszalin
Maria
Żywiec (Gmina: Żywiec)
Włodzimierz
Koszalin
Józef
Bydgoszcz
Marek
Lubin
Justyna
Łódź
Małgorzata
Piszczac
Karolina
Warta
Ilona
Kobyłka
Kamil
Błonie
Kasia
Zławieś Wielka
Zdzisław
Sitno
Karol
Rybnik
Karolina
Duczki
Karolina
Korzenna
Karol
Dalików
Magdalena
Czempiń
Łukasz
Górsk
kasia
Białystok
Katarzyna
Lipsko
Katarzyna
Sobocisko
Katarzyna
Gdynia
Katarzyna
Katowice
Katarzyna
Rzeszów
Patrycja
Opatów
Marta
Warszawa
Kazimierz
Skierniewice
Katarzyna
Kraków
Kinga
Krzczonów
Justyn
Gdańsk
Klaudia
KIELCE
Kamil
Oława
Krystyna
Ruda Śląska
Sylwia
Olsztynek
Agnieszka
Giżycko
Kinga
Krosno
Jolanta
Rzeszów
Ewa
Lublin
GRAZYNA
BIAŁYSTOK
KRZYSZTOF
WŁODAWA
Krzysztof
Jordanów
Krzysztof
Rzeszów
Karol
Mińsk Mazowiecki
Justyna
Lubin
Justyna
Ruda Śląska
Arkadiusz
Giżycko
Michał
Poznań
laura
strzegom
Barbara
Koszalin
Elżbieta
Suwałki
Irena
Dębowiec
Maciej
Raba Wyżna
ANDRZEJ
WŁODAWA
LUCYNA
WŁODAWA
Łukasz
Pyrzyce
Łukasz
Chełm
joanna
czempin
MARIA
RYBNIK
Małgorzata
Świdnica
Adam
Zamość
Magdalena
Somonino
Iwona
Jaroty
Agnieszka
Zielona Góra
Magdalena
Lędziny
Monika
Radom
Magdalena
Skierniewice
Magdalena
Kraków
Krystyna
Lubsko
Małgorzata
Lubaczów
Małgorzata
Łódź
Małgorzata
Wysowa-Zdrój
Izabela
Bieliny
Dorota
Sitno
MAREK
WYRYKI
Marcin
Mieroszów
Marcin
Raszyn-Rybie
Joanna
Nowy Dwór Mazowiecki
marek
Zgłobień
Ewa
Wysowa-Zdrój
Waldemar
Wysowa-Zdrój
bartosz
BIAŁYSTOK
Magdalena
Poznań
Emilia
Choroszcz
MARTA
OŻARÓW
Marta
Gliwice
MARTA
WŁODAWA
MARTA
SZCZECIN
Piotr
Warszawa
Martyna
KIELCE
Martyna
Warszawa
Justyna
Lębork
Marzena
Tychy
Marzena
Raba Wyżna
Mirosław
Koszalin
Jacek
Giżycko
Zbigniew
Chybie
Magdalena
Łódź
Mateusz
Zielona Góra
Irena
Ornontowice
Michał
Poznań
Krzysztof
Bydgoszcz
Damian
Ludwikowice Kłodzkie
Leszek
Konin
Rafał
Warszawa
Milena
Dobra
Adam
Dębowiec
Celina
Gromnik
Magdalena
Węgierska Górka
Marcin
Sarnaki
Monika
Białystok
Agata
Knurów
Paweł
Grudziądz
Marcin
Białystok
MONIKA
WŁODAWA
Marek
Lublin
Szymon
Kraków
Sara
Starachowice
Natalia
Wronki
Daniel
Zabrze
Mateusz
Radom
Łukasz
Górsk
Adam
Zgorzelec
Aleksandra
Chodzież
Józef
Prudnik
Paweł
Opole
Paulina
Jelcz-Laskowice
Paulina
Warszawa
Patrycja
Wronki
Henryk
Łódź
Monika
Koziegłowy
Małgorzata
Ratowice
Paweł
Niemce
Iwona
Myślachowice
Adam
Warta
Teresa
Suwałki
Kinga
Świebodzin
Grzegorz
Oława
Paulina
Bydgoszcz
Piotr
Dębica
Helena
Giżycko
Anna
Błonie
Piotr
Borowa
Elżbieta
NOWY SĄCZ
Adam
Klucze
Piotr
Rzeszów
Paweł
Gliwice
Małgorzata
LUBIN
HALINA
GDAŃSK
Mirosław
Ratowice
Rafał
Lubań
Marzena
Iława
EWA
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Rafał
Sędziszów Młp.
Grzegorz
Gliwice
Adam
Mońki
Remigiusz
Swarzędz
Renata
WRONKI
Aleksandra
Prudnik
Adam
Zgłobień
Roman
RUDA ŚLĄSKA
Sylwia
Lidzbark Warmiński
Sławomir
Sobocisko
Eliza
Secemin
Anna
Zamość
Sandra
Wrocław
Sebastian
Warszawa
Sławomir
Poznań
Wanda
Secemin
Ireneusz
Olsztynek
Sławomir
Kalisz
Sonia
Pyskowice
Krystyna
Rzeszów
paweł
BIAŁYSTOK
Katarzyna
Kalety
Irena
Chełm
Magda
Gniezno
Witold
Ostrów
Małgorzata
Gdańsk
TOMASZ
WŁODAWA
Kazimierz
Kryg
Tomasz
Dąbrowa Górnicza
Arkadiusz
Wrocław
Sylwia
Zamość
Kasia
Chodzież
Ewa
Gniewkowo
ADRIAN
GIŻYCKO
Agnieszka
Wrocław
Ryszard
Dębowa Kłoda
Agnieszka
Zgłobień
Jolanta
Prudnik
Teresa
Warta
Kamil
Zamość
Tomasz
Zgłobień
Tomasz
Rzeszów
Tomasz
Zduńska Wola
Tomasz
Gliwice
Janina
Bieliny
KINGA
WŁODAWA
Łukasz
Świątniki Górne
Helena
Kielce
Tomasz
Szczytniki
Marek
Regimin
Bożena
Szczerców
Urszula
Sobocisko
Urszula
Suwałki
Urszula
Gliwice
Małgorzata
Warszawa
Ewa
Koszalin
Katarzyna
Puławy
Monika
Gorlice
Grzegorz
Lublin
Urszula
Waśniów
Józef Andrzej
Gniewkowo
Bożena
Rzeszów
Natalia
Zamość
Wioleta
Gdansk
Wioleta
Koszalin
Aleksandra
Wrocław
Jolanta
Rzeszów
DANUTA
PIESZKÓW
Sławomir
Pogwizdów
Zofia
Łączki Kucharskie
Sylwia
Dąbrowa Górnicza
Henryk
Zamość
Wiesława
Zamość
JACEK
DRELÓW
Joanna
Kraków
KLAUDIA
DRELÓW
Laura
Mieroszów
Mateusz
Wrocław
MONIKA
DRELÓW
Marcin
Wąbrzeźno
Jolanta
Kędzierzyn-Koźle